Järvamaa Mess 2017 (Järvamaa)

Järvamaa Mess 2017
Toimumiskoht: Paide Kultuurikeskus Pärnu tn. 18 Paide
Toimumise aeg: 10. -11. november 2017a.;   reedel kell 10-18 ja laupäeval 10-15,
Täpsem info: www.jarvamess.ee

Nagu igal sügisel, toimub ka sellel aastal “Järvamaa Mess”, nüüd juba kahekümne teist korda.
 
Mess kestab kaks päeva 10.-11. november. Reedel kell 10:00-18:00 ja laupäeval 10:00-15:00. Toimumiskohaks on Paide Kultuurikeskus.
 
Järvamaa Mess on mõeldud Kesk-Eestis ärihuve omavatele firmadele, kes soovivad siin oma kaupa või teenuseid turustada. Läbi aastate on Messi külastatavus olnud suur ja vastukajad positiivsed. 2016 aastal külastas Järvamaa Messi ligi 5000 inimest. Seega võiks oodata sellel aastal jällegi igati positiivset tulemust osalejatele.
 
Messile on üles seatud Kuma Raadio stuudio ja osa Kuma Raadio saatepäevast tehakse otse Järvamaa Messilt.
 
Kõikidele külastajatele on sissepääs Järvamaa Messile tasuta. Lisaks saavad külastajad käepaela millega on võimalik osasid kaupu ja teenuseid, messil osalevatelt firmadelt, soodushinnaga osta ka nädala jooksul peale messi. Kui soovite oma toodetega selles kampaanias osaleda, siis tuleks messi korraldajatele sellest teada anda. Lisaks osalevad messil ostu sooritanud loosimistes. Kõik see garanteerib suure külastajatepoolse huvi Järvamaa Messi vastu.
 
Informatsiooni konkreetsete väljapanekupindade kohta saab Urmas Jõgi käest. Pinnad on erineva suuruse ja kujuga ning hind sõltub pinna asukohast ja suurusest. Ühe ruutmeetri hind on vahemikus 15-30 EUR/m2.
 
Korraldajad garanteerivad Messi reklaami Kuma Raadios ja ajalehes Järva Teataja. Samuti antakse välja spetsiaalne Järvamaa Messile pühendatud ajakiri "Kuma+"mis tutvustab üritust ja osalejaid lähemalt potentsiaalsetele külastajatele. Ajakiri sisaldab tasuta lühiinformatsiooni kõigi messil osalejate kohta ja messi tutvustavat teksti-reklaami.
Sellesse ajakirja on võimalik osalevatel firmadel osta lisaks endale reklaampinda, mille kohta saab infot Kuma Raadiost Mati Palmeti (5053253) käest. Messil osalejatel on võimalik paigaldada oma reklaami Messi toimumispaigas sees ja väljas ilma täiendava tasuta, selleks on vajalik kokku leppida Messi korraldajatega.

Korraldaja kontakt ;
Registreerimine ja info meiliaadressil

urmas.jogi@mail.ee või Urmas Jõgi telefonil +3725032505.
 


Fairsearcher.com
lehel on seisuga
23.02.2018
aktiivsed

91

Eestis toimuvat
üritust.


 
KASULIKUD
LINGID