Narva-Jõesuu Linnapäevade laat (Narva Jõesuu)

Narva Jõesuu Linnapäevade laat
10.08.2013
Kl 10-20
Narva-Jõesuu Hele park

Juba palju aastaid järjest kaunistab Linnapäevi  karnevali rongkäik, mille osalejateks saavad olla kõik soovijad. Värviline karneval liigub peatänavate mööda, meelitades kuurortlinna elanike ja puhkajate tähelepanu.
 
Karnevali rongkäigu raames toimub parem karnevali kostüümi konkurss. Just parimate kostüümide autorid saavad kingitusi sponsoritelt.
 
Sellel aastal, ülalmainitud konkursile lisaks, toimub ka lapsekärude parima kaunistuse konkurss. Kõik, kes sellest konkursist osa võtavad saavad erikingituse, paremad aga väärtauhinnad.
 
·         Laat ning laste atraktsioonid
Terve päeva ulatusel Heledas pargis on avatud käsitöö ja kodu sisustuse esemete laat. Pidulik meeleolu kauplejate ja külalistele loovad loomekollektiivid ja ansamblid, kes esinevad laada laval.
 
Laada juured asuvad laste ja noorte atraktsioonid – batuudid, elektromobiilid, sky-jump ja muud. Maiasmokad saavad maiustada suhkruvati või pulgakomme.
 
·         Kontsert
 
Õhtul algab Heledas pargis galakontsert linnapäeva külaliste, loomekollektiivide, eri žanri artistide  osalusega. Peo kulminatsioonil Hele pargi taevas helendab juubeli ilutulestiku paukudega.


INFO 
35 99 594
njlaat@gmail.com
Eelregistreerimine on kohustuslik.
Registreerimisajad ilmuvad veebilehel :
 http://www.narva-joesuu.ee 


Fairsearcher.com
lehel on seisuga
23.02.2018
aktiivsed

91

Eestis toimuvat
üritust.


 
KASULIKUD
LINGID