MAAMESS 2013 (Tartu linn,)

LAADAKALENDER SOOVITAB!!!

MAAMESS 2013 

Toimumise koht AS Tartu Näitused messikeskus
Fr.R.Kreutzwaldi 60, Tartu 51014
 

Head eksponendid ja messikülastajad!


Eksponentide registreerimine ; http://www.maamess.ee/?act=3


Messi koduleht ; http://www.maamess.ee

32 120 külastajat, 302 firmat 11st riigist,
40 000 m2 ekspositsioonipinda - need on arvud, mis iseloomustavad eelmise aasta Maamessi. Heameel on tõdeda et eestimaa üks suurimaid messe on jätkuvalt populaarne, kasvades igal aastal.

21ndat aastat järjest toovad jürikuul teed Tartusse, et kolmel päeval osa saada Baltimaade tunnustatuimast põllumajandusnäitusest. Tartu on uhkusega Eesti põllumajanduse pealinn. Lisaks põllumeeste koolitamisele, mida Emajõe kaldal on tehtud rohkem kui sajand, on Tartu ka messilinn. Esimene üleriigiline põllumajandusnäitus sai omal ajal tuule tiibadesse just siin. Maamessil on seljataga pea sama pikk ajalugu kui taasiseseisvnud Eesti riigil.

Maamess, kui maaelu peegel, pakub head võimalust oma ettevõtte näitamiseks ja tutvustamiseks nii talunikele kui põllumajandusega seotud organisatsioonidele. Kontakte, uut teavet ning kogemusi saavad vahetada kohalikud ja välisettevõtjad, töövahendite tootjad ja müüjad, metsa – ja põllumehed, samuti toiduainetöösturid ja aiandushuvilised.

Maamessi kvaliteeti rõhutab kuulumine Euroopa suurimate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO. Tegemist on mastaapse rahvusvahelise väljanäitusega, kuhu tahetakse tulla nii Läänemereäärsetest riikidest, Kesk-Euroopast kui Venemaaltki. Enam ei ole tegemist kitsalt põllumeeste üritusega, järjest enam leiavad Maamessile tee linnainimesed, kellel huvi aianduse, toidutegemise ja põllumajanduse köögipoole vastu.

Usun siiralt, et selle aasta mess tuleb sisukas ja töine. Selleks aga soovin jaksu ja häid ideid oma unistuste realiseerimiseks!

Tere tulemast Tartusse,
Maamessil näeme!

Margus Kikkul
Maamess 2013 projektijuhtFairsearcher.com
lehel on seisuga
23.02.2018
aktiivsed

91

Eestis toimuvat
üritust.


 
KASULIKUD
LINGID